Звіт

2014 рік

Протягом січня 2014 року запитів відповідно до Закону України «Про  доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом   лютого.2014 року запитів відповідно до Закону України «Про  доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом березня 2014 року запитів відповідно до Закону України «Про  доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом  квітня 2014 року  запитів відповідно до Закону України «Про  доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом травня 2014 року запитів відповідно до Закону України «Про  доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом червня 2014 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом липня 2014 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом серпня 2014 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом вересня 2014 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом жовтня 2014 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом листопада 2014 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом грудня 2014 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

2015 рік

Протягом січня 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом лютого 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом березня 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом квітня 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом травня 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом червня 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом липня 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом серпня 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом вересня 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом жовтня 2015 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом листопада 2015 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом грудня 2015 року  запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

2016 рік

Протягом січня 2016 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом лютого 2016 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит..

Протягом березня 2016 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом квітня 2016 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради .надійшов 1 запит.

Протягом травня 2016 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом червня  2016 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит..

Протягом липня 2016 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом серпня 2016 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 2 запити.

Протягом вересня 2016 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 7 запитів.

Протягом жовтня 2016 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 3 запити.

Протягом листопада 2016 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом грудня 2016 року  запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

2017 рік

Протягом січня 2017 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 3 запити.

Протягом лютого 2017 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 2 запити.

Протягом березня 2017 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 2 запити.

Протягом квітня 2017 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради .надійшло 2 запити.

Протягом травня 2017 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом червня 2017 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом липня  2017 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит..

Протягом серпня 2017 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 5 запитів.

Протягом вересня 2017 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 5 запитів.

Протягом жовтня  2017 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом листопада 2017 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом грудня 2017 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

 

2018 рік

Протягом січня 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 3 запити.

Протягом лютого 2018 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом березня 2018 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом квітня 2018 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом травня 2018 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом червня 2018 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом липня 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 2 запити.

Протягом серпня 2018 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом вересня 2018 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом жовтня 2018 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом листопада 2018 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом грудня 2018 року відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшло 3 запити.

 

2019 рік

Протягом січня 2019 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом лютого 2019 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

Протягом березня 2019 року запитів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради не надходило.

Протягом квітня 2019 року  відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної ради надійшов 1 запит.

 

  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація