1 жовтня — Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана

Шановні жителі Козятинщини! Дорогі ветерани, пенсіонери!

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. Сивочолі ветерани війни та праці подолали ворога у роки Другої світової війни, підняли з руїн країну і рідну Козятинщину. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування. Ваша праця, подвиг, ставлення до духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Зичу усім людям старшого покоління міцного здоров’я на довгі роки, бадьорості духу, невичерпної енергії, злагоди, благополуччя та мирного неба над головою!

 

З повагою, голова районної ради                    Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація