15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 28-а річниця виведення військ колишнього СРСР з території Демократичної Республіки Афганістан.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, усім військовослужбовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам`яттю полеглих та з вдячністю звертаємось до тих,  хто живе поряд з нами. 

 Щиро вітаємо всіх, хто за покликом Батьківщини виконував бойові накази у мирний час, з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших країн. Хай довгим та щасливим буде життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають вас! Щиро бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я на довгі роки, миру, щастя, добра, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів та благополуччя!

     

 

З повагою, голова районної ради                          Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація