21 травня - День вишиванки

Шановні жителі Козятинщини!
Вітаю усіх вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.
Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.
Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю!
Цьогоріч свято вишиванки пропонується провести з дотриманням карантину й присвятити традиціям, родині та родоводу. Це прекрасний привід вдягнути вишиванки в родинному колі, зробити спільні світлини. Можна з теплими спогадами дістати сорочки, рушники чи серветки, вишиті бабусями. Можна, нарешті, намалювати Дерево роду і скласти родовід. Можна навчити дитину вишити свій перший візерунок або дізнатися в інтернеті про особливості подільської вишивки.
У поєднанні минулого та сучасного відчуйте свою причетність до роду, до нації, живильну силу віків, у яких створювалися та плекалися традиції. Бажаю усім в це свято творчості та натхнення, спокою та родинного затишку!

 

З повагою, голова районної ради                  Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація