26 березня - День Національної гвардії України

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Сьогодні відзначається річниця утворення Національної гвардії України. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії  служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави.

Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають рішучих дій.  Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування. Тoму прийміть найщиріші вітання дo вашoгo прoфесійнoгo свята.

Слова подяки усім, хто зараз несе службу і зустрічає цей день на передовій в зоні проведення антитерористичної операції.

Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче - своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі.

Дякую кожному за вірність Присязі, відданості Українському народові!

Бажаю міцнoгo здoрoв’я, успіхів у військoвій підгoтoвці, миру і злагоди в кожній родині, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Батьківщиною!

 

З повагою, голова районної ради                                  Віктор Слободянюк  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація