Дорогі освітяни, вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Учитель – це покликання і щоденна кропітка праця.  У ваших руках і доля кожної особистості, і доля держави. Від вашої праці у значній мірі залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями.

Сьогодні наша країна йде шляхом боротьби за вільний національний розвиток, забезпечення мирного і гідного життя підростаючому поколінню. Незважаючи на всі складнощі сьогодення, система освіти зберігає свій творчий потенціал, вона оновлюється, збагачується новими ідеями, утверджує демократичні засади. А ви, шановні вчителі, формуєте міцний фундамент для виховання у молодого покоління цінності патріотизму як належності до країни, українського народу, гордості за державу, відповідальності за її долю.

Схиляю голову перед мудрістю українського освітянина – учителя, вченого, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашої держави.

Вагомі результати вашої роботи переконують, що ви виховуєте справжніх патріотів нашого краю.

У цей святковий день бажаю всім миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної життєвої енергії, творчих ініціатив, вагомих професійних успіхів і звершень в ім’я нашої рідної України!

 

 

З повагою,

Голова районної ради                                                      Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація