Дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Свято останнього дзвоника – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників,  для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Скільки усього було в ці шкільні роки: і радість перших перемог, і наполеглива праця над собою, і безсонні ночі ваших батьків, і щира любов ваших вчителів, які щодня намагалися передати вам те найкраще, чим володіють самі. Дорогі випускники, у вас попереду – багато маленьких кроків і незвіданих шляхів. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Сердечно дякую вчителям за самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення.

Шановні батьки! Нехай ваші діти будуть розумними, слухняними і здоровими, зігрітими вашими турботою і любов’ю. 

Для школярів останній дзвінок – це старт літніх канікул.  Бажаю учням добре й змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям і вчителям.

Зичу усім міцного здоров'я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях. Нехай  цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

 

 

З повагою, голова районної ради                                        Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація