Дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю вам гарно провести час, набратися сил перед початком нового навчального року.

Вас, шановні випускники, його мелодія виряджає у самостійну життєву дорогу. Назавжди у серці яскравою сторінкою дитинства залишаться спогади про вчителів, однокласників, про школу. Саме тут ви почали здобувати необхідні знання та перший досвід, який обов’язково допоможе у майбутньому стати успішними людьми. Вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети, взяти на себе відповідальність за власну долю. І де б ви не перебували, пам’ятайте, що ваші батьки і вчителі покладають на вас великі надії. Ваш успіхи – це вища нагорода тим, хто роками навчав вас мудрості, добра, любові.

Сердечно дякую вчителям за самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Щиро вітаю усіх з чудовим святом!  Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день. У добрий час!

 

 

З повагою, голова районної ради                                           Віктор Слободянюк

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація