Привітання голови районної ради Віктора Слободянюка з Новим роком!

Шановні жителі Козятинщини!

Щиросердечно вітаю вас з

наступаючим Новим 2017 роком!

 

У щоденних турботах добігає кінця 2016 рік.

Ми плідно трудилися разом – влада, громада та бізнес – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти – затишнішими та ошатнішими. Ми докладаємо всіх зусиль для збереження і зміцнення галузей медицини, освіти, культурно-мистецького життя району. І в Новому році у нас з вами немало важливих справ, які вирішуватимемо разом.

 Висловлюю щиру подяку хліборобам, робітникам, підприємцям, вчителям, медикам, митцям, правоохоронцям – усім, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності. Здобутки району, його славу і авторитет творите ви у щоденній клопіткій праці. Дякую за ваше терпіння, доброзичливість і довіру. Переконаний, що разом ми переборемо труднощі й проблеми. Вірмо у свої сили, будьмо солідарні, єднаймося і все заплановане обов’язково здійсниться. Яким буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих.  Тож натхнення Вам на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень, творчих  здобутків і оптимізму.

Від усієї душі зичу вам миру, великого людського щастя, міцного здоров’я, благополуччя, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а 2017 рік увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай прийдешній рік  стане для всіх нас роком добрих змін та подарує щедре благословення рідній Козятинщині і нашій Україні.

 

Гарних новорічних свят!

 

 

З найкращими побажаннями,

голова районної ради                                                       Віктор Слободянюк

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація