Привітання голови районної ради з Міжнародним днем прав жінок та миру - 8 Березня

Дорогі, любі, найкращі наші жінки!

Своєю мудрістю та терплячістю ви, наші любі матері, бабусі, сестри, дружини, подруги зберігаєте мир та затишок вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.

Цей святковий день лише один із багатьох, коли ми, чоловіки, маємо говорити вам «Дякую» за вашу турботу, розуміння і підтримку. Ви зігріваєте своїм теплом, підтримуєте добрим словом, надихаючи нас на подвиги в ім’я вашого щастя.

У щоденних клопотах ви встигаєте дбати про своїх рідних та брати активну участь в усіх сферах життя. Сьогодні ви трудитесь на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині, вносячи свій неоціненний вклад у розвиток Козятинщини.

Шануймо жінок, друзі! Даруймо їм привітання, квіти, увагу і не тільки на 8 березня. Зробімо їх життя щасливішим, сповненим любові та радості. Хіба не в цьому мета свідомого існування людини – робити життя того, кого цінуєш – кращим?

Щиро бажаю, нехай там, де ви з'являєтеся, дорогі жінки, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Залишайтеся такими ж добрими і ласкавими, сильними і водночас вразливими, такими відважними і такими тендітними. Щастя вам, гарного настрою, оптимізму, вічної молодості й немеркнучої краси та здійснення усіх бажань!

Зі святом вас!

                                                                 З найкращими побажаннями,

                                                                       голова районної ради                                      Віктор Слободянюк

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація