Привітання із Днем Державного Прапора України та 29-ою річницею Незалежності України

Шановна громадо Козятинщини!

 Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та 29-ою річницею Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди, миру та єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. Вони втілюють в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. Для кожного з нас, незалежно від політичних та світоглядних уподобань, день ухвалення Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року став початком нового етапу в житті, прагненням оновлення і руху до нових орієнтирів, побудови сильної Української держави.

Час, в якому ми живемо, важкий, але боротьба  з агресором, оборона  власних кордонів, територіальної цілісності, битва за мир згуртувала націю, зміцнила наш дух,  породила плеяду українських Героїв, подвиг яких навіки увійшов в історію.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ. 

Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії, снаги й впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна. Зичимо кожному з вас міцного здоров’я, успіхів, затишку та добра в оселях.

 

З повагою,

 

голова районної ради                                                Віктор СЛОБОДЯНЮК

заступник голови райдержадміністрації                      Ігор БУЛАВСЬКИЙ

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація