Шановні педагоги, дорогі учні, студенти та батьки!

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти та батьки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Першого дзвоника, з Днем знань!

Свято 1 вересня завжди буде світлим і радісним, найбільш очікуваним для тих, хто вперше переступить поріг школи чи аудиторії – першокласників та першокурсників. Це свято і для тих, хто знову сяде за парту та зробить черговий крок по довгій, але такій цікавій, повній відкриттів та досягнень, шкільній дорозі.

У цей святковий день від всієї душі хочеться побажати усім учням та студентам успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Не зупиняйтеся на досягнутому, ставте перед собою високі завдання та досягайте нових звершень, розвивайте свій інтелект, зростайте духовно, цінуйте своїх батьків та учителів. Переконаний, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння ви вміло застосуєте на благо української держав та рідного краю!

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави.

Тож нехай Нова українська школа відкриє  юним громадянам необмежені горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Усім зичу щастя, міцного здоров’я, творчих успіхів і натхненної праці. З новим навчальним роком! 

 

З повагою, голова районної ради                                              Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація