Шановні ветерани війни, герої фронту і тилу! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання

 з Днями пам’яті, примирення та Перемоги!

 

У ці дні минає 73 роки від історичного травня 1945-го, коли скінчилася найжорстокіша війна в історії людства. Війна, що забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила родючі землі, скалічила мільйони людських доль.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

На жаль, нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю. І наші воїни знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не зброєю, а силою духу. Вам за це – велика пошана, адже саме ви даєте приклад патріотизму молодому поколінню.

Дорогі ветерани, прийміть слова вдячності за великий подвиг, мужність, незламну волю та самопожертву у смертельній боротьбі з ворогом.  Ви завжди залишитеся для нас взірцем служіння батьківщині, своєму народу,  найкращим людським ідеалам.

Бажаю вам міцного здоров’я та довголіття. Нехай вас завжди оточує увага рідних і близьких, а кожен новий день приносить радість і щастя. Миру і благополуччя нам усім на рідній землі!».

 

 

З повагою, голова районної ради                                               Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація