Шановні ветерани війни, герої фронту і тилу! Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення і 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Через тяжкі бої, мільйони жертв травень 1945 року приніс таку довгоочікувану Перемогу. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

На жаль, сталося так, що сьогодні українцям знову довелося відстоювати незалежність Батьківщини зі зброєю в руках. Але подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги і зміцнює віру в те, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Сьогодні ми дякуємо ветеранам-визволителям за невмирущий подвиг, трудівникам тилу за наполегливу і самовіддану працю, дітям війни, які пройшли через нелегкий час відбудови.

Від усього серця бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, довголіття і добробуту, бадьорості духу, благополуччя. Нехай зігріє вас радість Перемоги, хай не болять ваші рани, а на нашій землі завжди панує мир і добро.

Зі святом вас!

 

З повагою, голова районної ради                       Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація