Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом — Днем Збройних Сил України!

 

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

Сьогодні воїни української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини. У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові. Дякую кожному захиснику, хто з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам.

В цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, за стійкість та безстрашність.

Щиро вітаю всіх військовослужбовців, ветеранів військової служби з Днем Збройних Сил України та бажаю незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

З повагою, голова районної ради                    Віктор СЛОБОДЯНЮК 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація