Шановні воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 27-а річниця виведення військ колишнього СРСР з території Демократичної Республіки Афганістан.

У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю, мужньо та хоробро виконували свій військовий обов'язок за межами нашої Батьківщини та схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих героїв, яким не судилося повернутися.

Українські воїни  виконували складні завдання у понад двох десятках країн планети. Жорстоким та страшним випробуванням стала Афганська війна. Вона забрала життя тисяч українців, а тих, хто повернувся, змінила назавжди.

Багато ветеранів – «афганців» і сьогодні проходять військову службу, відстоюючи незалежність України, ставши яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Тож, шановні воїни-інтернаціоналісти, нехай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а наснага та завзятість  ніколи не полишають вас! Здоров’я вам, миру та благополуччя!

 

 

                                                                 З повагою, голова районної ради                 Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація