Шановні жінки! Прийміть найщиріші та найтепліші слова вітань із нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру – 8 Березня!

В усі часи ви були і залишаєтеся символом щастя, миру й злагоди в сім’ї та суспільстві. Ніжність і краса, турбота й любов, надія та кохання – усе найпрекрасніше в житті притаманне жіноцтву.

Сьогодні жінки відіграють важливу роль в управлінні державою, успішно працюють на виробництві та в бізнесі, несуть службу в Збройних Силах України, працюють у силових структурах, докладають зусилля для становлення миру в Україні, займаються громадською діяльністю, волонтерством та ще багатьма важливими справами.

Цей день – ще одна гарна нагода, аби висловити вам величезну любов і повагу. Адже усе найдорожче, що є у житті, пов’язане з вами. Жінка дарує життя, жінка створює і береже тепло сімейного вогнища, наповнює будні світлими, яскравими фарбами. Ви надихаєте нас, чоловіків, на добрі вчинки та справи.

Дорогі берегині українського народу, нехай щодня вас оточують любов і гармонія, зігрівають увагою найдорожчі люди, для вас розквітають квіти.

Нехай же у ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душізавжди квітнуть сади! Хай ваші діти і найдорожчі вам люди завжди будуть прихильні до вас і серцем, і душею, даруючи   свою увагу, тепло і турботу не тільки в день 8 Березня, а щодня, щохвилини і щосекунди.

Хай живе весна у  щасливих посмішках. Щасливої вам долі,  моря квітів, Віри, Надії й Любові!

Зі святом Вас!

 

З повагою,

Голова районної ради                                                      Віктор Слободянюк

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація