Шановні жителі Козятинщини! Дорогі юні друзі!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. 

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб ви росли здоровими і радісними, розумними і креативними, прославляли свої родини і свій рідний край.

Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – це святий обов’язок кожного з нас.Впевнений, що об'єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже від нас залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.Наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Щиро бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здійснення мрій,удачі на життєвих дорогах!

 

З найкращими побажаннями,

Голова районної ради                                                                                     Віктор Слободянюк

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація