Шановні жителі Козятинщини! Дорогі захисники та ветерани Другої світової війни!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Тож у ці дні віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, захищав рідну українську землю від ворогів. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, виявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для всіх була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями. Ми пам’ятаємо, що той хто захищає свою рідну землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Низький уклін усім, хто у кровопролитних боях і звитяжною працею в тилу наближав Перемогу! 

Хай якнайшвидше знову запанує по всій території України мир! Хай радість, єдність, і злагода живуть у душах і серцях, а світле травневе свято додає усім нових сил і натхнення, віри в світле майбутнє України!

 

 

З повагою,

голова районної ради                                                       Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація