Шановні жителі Козятинщини!

Сьогодні, 22 січня ми відзначаємо 100-річний ювілей Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.  

Із почуттям безмежної вдячності у цей день ми всі разом згадуємо про величезні заслуги всіх тих, хто, попри несприятливі політичні умови, присвятив своє життя становленню України як вільної, неподільної та соборної країни. Цей день – ще одне яскраве свідчення єдності нашого народу.

Сьогодні нашу країну знову намагаються розділити. Тому маємо об’єднати наші зусилля і вберегти державу – це наш святий обов’язок перед пам’яттю предків та майбутніми поколіннями, які будуть жити на українській землі.

З нагоди свята щиро бажаю вам незламного духу та глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!  Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної держави, якою пишатимуться наші нащадки.

 Зичу усім вам здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від добрих справ  на благо нашої Батьківщини!

 

З повагою, голова районної ради                   Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація