Шановні жителі Козятинщини!

Щиро вітаю вас з

 Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Ось і завершується 2017 рік. Зовсім скоро ми перегорнемо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії.

Минулий рік був для всіх різним: комусь він здався легким і радісним, для інших– був сповнений випробувань. Але він завершився, і доля року нового, того, як він складеться, у руках кожного з нас. Ми не спроможні змінювати минуле, але нам під силу дати йому оцінку, зробити висновки і прийняти з вдячністю можливість жити саме у цей час поряд з рідними людьми, займатися улюбленою справою, вірити в самих себе і в Україну. 

Дякую кожному з вас, дорогі земляки, за невтомну працю у сільському господарстві, торгівлі, в побутовій та гуманітарній сферах, в навчанні та спорті. Вкотре переконуюсь - там, де згуртована громада, де кожен працює на своєму місці, - панує добро і злагода. Вірмо у свої сили, будьмо солідарні, єднаймося і наступний рік справдить наші сподівання.

Нехай Новорічні свята наповнять вас особливим душевним піднесенням, даруючи відчуття очікуваного оновлення, приємних несподіванок та зміцнять віру у світле і щасливе майбутнє. Від усієї душі бажаю Вам благополуччя,стабільності й процвітання,Міцного здоров’я Вам і Вашим рідним та близьким, сімейного затишку і щастя в Новому році. Нехай усюди Вас супроводжує успіх, а яскрава Різдвяна зірка запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

 

З повагою, голова районної  ради                          Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація