Шановні жителі Козятинщини!

   Прийміть найщиріші вітання із Днем Соборності України – святом, яке ми щорічно відзначаємо з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

   22 січня 1919 року в золотоверхому Києві під перегук дзвонів Святої Софії було ухвалено рішення про об'єднання двох, розділених історичною прірвою, гілок українського народу. Значення цієї події важко переоцінити, адже довгий час не одне покоління наших земляків, українських патріотів прагнули до національної єдності, торжества справедливості та утвердження прав людини.

   Сьогодні нашу країну знову намагаються розділити. Вороги усіма силами прагнуть посварити українців між собою, посіяти розбрат та зробити нас слабшими. Тому маємо об’єднати наші зусилля і вберегти державу – це наш святий обов’язок перед пам’яттю предків та майбутніми поколіннями, які будуть жити на українській землі.

   Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України - надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

 

                                                              З найкращими побажаннями,

                                                    голова районної ради                                    Віктор Слободянюк

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація