Шановні жителі Козятинського району! Від щирого серця вітаю вас з Днем Святого Миколая!

19 грудня ми разом з усім християнським світом відзначаємо День Святого Миколая Чудотворця! Це одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.

Особливим цей день є для дітей – вони як ніколи вірять, що здійсняться усі їхні найзаповітніші, найфантастичніші бажання та мрії. Дорослі ж сьогодні стають своєрідними помічниками Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята. Аби цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної дитини.

Тож вітаю усіх дітлахів, зі святом ! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! 

Зичу всім жителям району достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим!

 

 

З повагою, голова районної ради            Віктор СЛОБОДЯНЮК

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація