Відбулась нарада з сільськими, селищними головами району

23 травня відбулась нарада з очільниками територіальних громад Козятинського району за участі голови районної ради Віктора Слободянюка, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського, директорів шкіл, уповноважених сільських,селищних рад відповідальних за прийняття документів для призначення житлових субсидій, орендарів  водних  об’єктів, представників ЗМІ.

Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Олена Дейнека поінформувала, що за результатами інвентаризації в Козятинському районі нараховується 497 земельних ділянок, зайнятих водним дзеркалом, загальна площа яких становить 2,4 тис. га., водного дзеркала -1,4 тис.га.

Олена Вікторівна наголосила, що згідно типового договору орендарі зобов’язані здійснювати заходи щодо охорони та поліпшення екологічного стану водного об’єкта, експлуатації водосховищ, ставків. Зауважила, що найближчим часом буде проведено моніторинг сільських території з даного питання. Головам сільських, селищних рад наголошено по мірі необхідності проводити розчистки струмків, малих, середніх та великих річок на територіях сільських, селищних рад, для чого у своїх кошторисах передбачити кошти на замовлення відповідних проектів (орієнтовна вартість становить 30-40тис. грн. за 1 км.)

Інформуючи про проведення сезону оздоровлення в Козятинському РК ЗОВ «Пролісок» влітку 2018 року директор закладу Олександр Бортник зазначив, що за кошти отримані у минулому році з державного бюджету у розмірі 200 тис. грн., закуплено спортивний та ігровий майданчики, оргтехніку, ігрові столи. В цьому році отримано 250 тис. грн. Проводиться ремонт душової, поточний ремонт, закупляються нові ліжка.  Олександр Анатолійович висловив вдячність Йосипівському та Михайлинському сільським головам за фінансову підтримку табору. Звернувся з проханням до очільників територіальних громад активно долучатись до оздоровчого процесу та використати усі кошти, закладені в бюджетах для цієї потреби.

Про монетизацію пільгового проїзду громадян відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №197 «деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» та № 196  «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» проінформувала  Ірина Гунько – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення.

Відповідно до порядку денного начальник управління соціального захисту населення Володимир Гнатюк поінформував присутніх про зміни в порядку призначення житлових субсидій з 1 травня 2018 року затверджені постаново. КМУ від 27.04.2018 року №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», розповів, яким категоріям осіб для призначення субсидії необхідно подати нові заяви та декларації, а також поінформував, кому субсидія не призначатиметься.

                                        

                                        

                                        

                                               

                                                 

                                       

                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація