Вітання голови районної ради Віктора Слободянюка з Днем Матері

Дорогі жінки, любі наші матері!

Щиро вітаю вас звас з чудовим весняним святом – Днем матері

 

Традиційно, у другу неділю травня, відзначаємо свято, яке є особливим, сповненим щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до Жінки-Матері. 

Образ Мами, її сердечне тепло та ласка для кожного з нас є найдорожчими святинями, які втілюють самовідданість, моральні чесноти, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

На ваші тендітні материнські плечі лягає велика відповідальність – привести у цей світ та виховати Людину. І з Божим благословенням та поміччю ви виконуєте цю важливу місію. Невтомні берегині, ви завжди поруч: плекаєте і захищаєте, даєте мудрі настанови, вселяєте впевненість, розділяєте успіхи досягнень, витираєте наші сльози в часи печалі та розчарувань.

На жаль, в умовах неоголошеної війни, на вашу долю випало непросте випробовування — проводжати дітей на війну, чекати від них хорошої звістки, вірити у краще. Переконаний, що ваша щира материнська молитва допоможе українським воїнам здобути перемогу і в Україні запанує мир.

Щиро вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашній день. Глибокої пошани та щирої подяки, адже ви – найбільший дар у нашому житті. Нехай ваша безмежна любов буде надійним оберегом, а мудрі уроки та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Нехай Господь почує щирі молитви та винагородить вас та ваші сім’ї здоров’ям, а нашій державі дарує мир і єдність. Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Доземний вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

 

 

З повагою,

Голова районної ради                                                             Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація