Вітання голови районної ради Віктора Слободянюка з Днем медичного працівника

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Козятинщини!

Я щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника

 

Перш за все хотілось би подякувати вам за те, що присвятили себе збереженню найбільшої цінності – людського життя і здоров’я.

Ваша професія – це покликання, яке вимагає крім глибоких знань ще й великого терпіння, людської мужності, доброти, відваги й милосердя. У найважчі хвилини саме ви приходите на допомогу людям, здійснюючи часом неможливе, проявляючи співчуття і благородство, відповідальність і високий професіоналізм. У ваших руках – здоров’я жителів Козятинщини, а значить, і їхнє майбутнє.

Не зважаючи на складні обставини та реформи галузі охорони здоров’я України не змінилось ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого – життя і здоров'я людини.

Сьогодні медичні працівники – це воїни медичної справи, які зараз перебувають на передовій боротьби з пандемією коронавірусу. Робота медика, як і військового, стала особливо небезпечною, адже виконуючи свій професійний обов’язок, лікарі теж потрапляють під удар, не кулі чи снаряду, але не менш смертоносного вірусу. Тому окремо хочеться відзначити тих, хто на даний час у безпосередній близькості до джерела коронавірусної інфекції – лікарів, епідеміологів, медсестер, які проводять дослідження, санітарочок, водіїв, які знаходяться у контакті з хворими.

Розбудова і підтримка медичної галузі є одним із наших пріоритетних завдань, адже отримання громадянами якісних медичних послуг – це перше, чого очікують від влади. Наразі тривають ремонти в районній лікарні, зокрема у дитячому відділенні, а проектно-кошторисну документацію по реконструкції приймального відділення погоджено однією з перших в області. Тож сподіваємось, що скоро будуть розпочаті будівельні роботи. З перших днів боротьби проти коронавірусу Козятинська ЦРЛ була забезпечена засобами індивідуального захисту. Для цього з районного бюджету виділено відповідні кошти. Значною була волонтерська допомога, особливо від аграріїв району. На останній сесії районної ради прийнято програму підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Козятинському районі.

Від імені громади району я висловлюю щиру подяку всім медикам Козятинщини. Ви працюєте самовіддано та без відпочинку. Я можу з упевненістю сказати, що сьогодні наша медицина знаходиться на плечах професійних людей. Низький уклін вам, наші шановні медичні працівники.

Нехай Господь дарує вам багато років життя при здоров’ї, щоб ви могли допомагати нам – вашим вдячним пацієнтам. Бажаю благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. Хай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею!

 

 

З повагою,

Голова районної ради                                                         Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація