Вітання голови районної ради Віктора Слободянюка з Днем захисника України

Шановні захисники України, дорогі ветерани!

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас з великим державним святом – Днем захисника України, яке ми відзначаємо водночас із християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Служити державі завжди було почесною справою. І подвійна честь та велика гордість захищати рідну землю в непрості для неї часи, дарувати людям спокій та оптимізм. Завдяки героїчному подвигу захисників, для яких обов’язок та патріотизм були не просто словами, Україна сьогодні має можливість бути, розвиватися і з надією дивитися в майбутнє. Ви —  опора держави.

У День захисника України у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю у війні з російським агресором. Згадують і бережуть світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої країни.  Перед вами ми схиляємо голови, у вас вчимося любити Батьківщину.

Ми єдині у прагненні миру і волі, в любові до рідної землі. Тож нехай ці світлі почуття ніколи не покидають нас, а служіння державі, її розбудова та захист, залишається справою честі та життя. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

Шановні захисники! Від щирого серця бажаю вам щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України

Слава Україні! Слава її захисникам!

 

З повагою, 

голова районної ради Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація