Вітання голови районної ради Віктора Слободянюка з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Милі, чарівні, найкращі наші жінки!

Щиро вітаю вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

 

Світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, життя, сімейного затишку. Тому за всіх часів найтепліші і ласкаві слова були присвячені саме жінці.

Своєю мудрістю та терплячістю ви, наші любі матері, бабусі, сестри, дружини, подруги зберігаєте мир та затишок вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Усе найдорожче, що маємо – ніжність, краса, щире та вірне кохання, безмежна материнська турбота – пов’язане з вами: тендітними та сильними, слабкими, вразливими та відважними водночас.

У щоденних клопотах ви встигаєте дбати про своїх рідних та брати активну участь в усіх сферах життя. Сьогодні ви трудитесь на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині, вносячи свій неоціненний вклад у розвиток Козятинщини.

Шановні, дорогі землячки! Кожна з вас заслуговує на втілення своїх найсміливіших мрій та сподівань, і я щиро бажаю, щоб майбутнє перевершило ваші очікування. Весняного вам настрою, радості, задоволення від життя, всього що любите і у що вірите. Нехай кожна з вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а ні з чим незрівнянний, щасливий блиск у ваших очах буде високою метою для всіх справжніх чоловіків! Міцного здоров’я вам та Божого благословення в усьому, дорогі Берегині українського роду.

Зі святом!

 

З повагою, голова районної ради                            Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація