Вітання голови районної ради Віктора Слободянюка з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Козятинщини!

Щиро вітаю вас з

прийдешнім  Новим 2020рокомта Різдвом Христовим!

 

Український народ давно вже оспівав у новорічних щедрівках найголовніше, що кожен із нас хоче побажати один одному у перші дні Нового року. Бо від щирого серця завжди ідуть новорічні віншування, де промовляється, аби сіялося і родило на щастя, на здоров’я, на новий рік, щоб жилося краще ніж торік.

На порозі нового року ми традиційно оцінюємо й аналізуємо пройдене, підсумовуємо прожите і зроблене. Я вдячний усім, хто трудився для громади в со­ціальній та економічній сферах,медичних,освітніх,культурних, закладах, у комунальному господарстві та бізнесі. Усім, хто  не боявся змін і рухався вперед задля кра­щого сьогодення та май­бутнього.

Ми разом успішно завершили 2019–й рік. Прийняли районний бюджет., який, до речі, вдалось збільшити на 15 млн. в дохідній частині. Якщо за цей  період ми досягли успіхів, то тільки тому, що працювали спільно — депутати районної ради, голови місцевих рад,орган виконавчої влади.

Цей рік був багатим на гарні події для нашого району. Нарешті розпочато ремонт у дитячому відділенні районної лікарні. Нам вдалось скористались державною програмою «Шкільний автобус» та за співфінансування з районного і державного бюджетів придбати2 автобуси для Махнівської школи та «Школи-гімназії-дитячий садок» ім.В.М.Підгорбунського. У 2019 році розпочав свою роботу районний Інклюзивно-ресурсний центр, який надає супровід дітямвздобуттідошкільної та загальної середньої освіти. З районного бюджету також виділено кошти на проведення ремонтних робіт у приміщенні центру. А напередодні Дня Святого Миколая центром отримано спецавтомобіль, призначений для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг діткам. Автопарк комунальних установ району поповнили ще 2 автомібілі, які у своє розпорядження отримав районний терцентр. Відтепер соціальні працівники швидше реагуватимутьна потреби людей похилого віку та підопічних центру з обмеженими можливостями. Цьогоріч значна увага була приділена відпрацюванню культурно-туристичної карти району, зокрема вперше проведено міжнародний фестиваль «Гей, Соколи!», присвячений творчості Тимка Падури та відкрито Культурно-туристичний центр, який носить його ім’я. Як і завжди, на високому рівні проведено в с.Білопілля свято запашного хліба, обрядових хлібів та дідухів під назвою «Народу вічний оберіг». Чудовим завершенням року стало відкриття Білопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка оснащенавсім необхідним обладнанням, забезпечуватиме  повний перелік послуг первинної медико-санітарної допомоги. Також амбулаторія має у своєму розпорядженніслужбовий автомобіль «Рено-Дастер».Даний перелік можна було б продовжувати.

В наступному році ми і надалі спільно працюватимемо над розбудовою нашого краю і я вірю, що усі поставлені цілі вдасться втілити в життя.

Мир і спокій, свобода і незалежність, добробут та єдність – ось головні прагнення кожного українця. І за те, що сьогоднішнє свято стало можливим, уклонімося насамперед славним українським воїнам. Тим, хто зустрічатиме свята не засвятковим столом, а в зимовому окопі. Хто не з келихом у руці, а з автоматом напоготові. Усі мищиро вдячні українським військовим за мирну святкову ніч!

Шановні жителі Козятинщини, гості нашого краю! Щиро зичу, аби Новий рік подарував нам ще більше сил та натхнення для втілення найамбітніших планів та задумів. Нехай серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням. Бажаю зустріти ці чудові свята у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай прийдешній рік принесе перемогуУкраїні і кожному з нас. Процвітання, злагоди, оптимізму і достатку всій нашій громаді!

З Новим роком та Різдвом Христовим! Радісних вам свят!

 

З найкращими побажаннями,

Голова Козятинської районної ради                            Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація