Вітання голови районної ради Віктора Слободянюка з Великоднем

Шановні жителі Козятинщини!

Прийміть щирі вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

 

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

З великими сподіваннями зустрічаємо ми Пасхальні свята. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував здоров’я і світлу долю нашим близьким, у стрімкій життєвій круговерті оберігав їх від спокус та розчарувань.

На Великодні свята мільйони українців традиційно ходять до церкви, а потім збираються за великим столом у колі рідних. Цього року, ми маємо особливий Великдень. Ми святкуємо його вдома. Але не важливо де ми будемо молитися, головне, наскільки щирою є ця молитва.

Сьогодні, як ніколи, проходячи непростий період нових випробувань, кожному з нас потрібні єдність і сила духу. Христове Воскресіння дає нам сили боротися і перемагати навіть у надзвичайно складних умовах, вчить, що життя вічне все одно переможе.

Створіть храм у себе вдома, помоліться до Бога в серці, послухайте богослужіння онлайн та подбайте про здоров’я близьких. Зараз дуже важливо дотриматись вимог карантину, щоб зупинити поширення пандемії і якнайшвидше повернутись до того життя, що дав нам Бог, та у мирі  і спокої прийти до храму.

Я щиро бажаю усім родинам світлого свята, міцного здоров’я, добра і злагоди в душі, миру на нашій рідній землі.

Нехай благословить та береже Господь усіх нас! Хай Пасха Господня надихає кожного тільки на хороші справи, а Боже благословення хай зійде в кожну оселю добробутом і злагодою. Будьмо відкриті для милосердя і миру, любові й добра, будьмо витриманими та мудрими!

Хай ці святкові дні принесуть довгоочікувану радісну звістку у наші серця та наповнять душу надією, теплом, милосердям і любов’ю!

Хай береже Господь Вас та Ваших рідних!

 

З найкращими побажаннями,

голова районної ради                                                   Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація