Вітання голови районної ради Віктора Слободянюка зі Світлим Христовим Воскресінням

Шановні жителі Козятинщини!

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим

Днем Христового Воскресіння!

 

Від давніх часів це свято було для християн джерелом світлої радості, очищення душі. Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань відчували його захист і підтримку.

Сердечно вітаючи вас, шановні жителі району, з найсвітлішим святом Христового Воскресіння, бажаю вам душевної рівноваги і гармонії, миру і добробуту. Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттямщастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією. Кожна ваша молитва нехай єднає вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням.   Нехай Великодні дзвони озвуться у вашому серці вірою, надією і любов'ю та додадуть натхнення і сил для продовження вашої невтомної праці, спрямованої на розбудову Козятинського краю та рідної України!  

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Бажаю вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду. Бажаю всім здоров'я, добробуту й успіхів у добрих справах!

 

 

З найкращими побажаннями,

Голова районної ради                                                                                      Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація