Вітання голови районної ради з Днем Державного Прапора України та 28-ю річницею Незалежності України

Шановні жителі Козятинщини!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 28-ю річницею Незалежності України!

Ці знаменні дати розпочали нову сторінку в історії нашої країни, навіки увійшли до її літопису, дали поштовх до національного і культурного відродження.

Незалежність України – велике досягнення і чимала відповідальність, а її розвиток – справа народу. Кожен з нас у певній мірі бере участь у творенні української держави. Враховуючи безцінний досвід попередніх поколінь, уроки сьогодення, ми втілюємо у життя одвічну мрію українців, намагаємося зберегти здобуте. Адже саме від нас з вами залежить майбутнє України, наших дітей та онуків. Час, в якому ми живемо, важкий, але боротьба  з агресором, оборона  власних кордонів, територіальної цілісності, битва за мир згуртувала націю, зміцнила наш дух,  породила плеяду українських Героїв, подвиг яких навіки увійшов в історію.

 Нехай наші серця з кожним днем все більше наповнюються гордістю за Україну, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан, які зливаються барвами української державності з символом свободи та праці, ведуть нас до щасливого життя.

Від щирого серця зичу вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, порозуміння, подальших успіхів та єдності помислів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Слава Україні!

 

З повагою, голова районної ради                     Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація