Вітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, 

депутати всіх рівнів, голови територіальних громад!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом,якеиє підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії, він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.

У цей святковий день особливі слова подяки всім ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі служінню людям, розвитку та зміцненню територіальних громад. Ми глибоко поважаємо Ваш неоціненний досвід, який і сьогодні служить на благо суспільства.

Уклін і шана вам, дорогі жителі району, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Нехай свято додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля спільного добра і благополуччя.

Щиро бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам, кожному мешканцю Козятинщини міцного здоров’я, великого людського щастя, щедрого достатку, нових яскравих перспектив і здобутків.

 

 

З повагою, голова районної ради                    Віктор СЛОБОДЯНЮК 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація