Вітання голови районної ради з Днем захисника України

Дорогі захисники України, ветерани!
Шановні краяни!
Прийміть найщиріші вітання із Днем захисника України

14 жовтня в нашій державі відзначається День захисника України, День козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом.
Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході, не дає ворогу втілити свої плани. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти мирне життя свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.
Саме завдяки героїчному подвигу захисників, для яких обов’язок та патріотизм були не просто словами, Україна сьогодні має можливість бути, розвиватися і з надією дивитися в майбутнє. Ви — опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках.
Висловлюю повагу і вдячність українським воїнам, які вступили до лав української армії, взяли до рук зброю і стали на захист єдності нашої держави.
Схиляю голову перед Героями, які віддали своє життя за вільну Україну, її територіальну цілісність і незалежність!
Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму. Підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм Святим Омофором український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, оберігала мужніх українських воїнів й їхні життя і щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!
З Днем захисника України! З Днем українського козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці!
Слава Україні! Слава її захисникам!З повагою, голова районної ради Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація