Вітання голови районної ради з Міжнародним жіночим днем

Милі, чарівні, любі жінки!

Весна - час перших квітів, першого тепла і справжнього відродження природи. Не випадково саме у ці дні ми відзначаємо чудове свято - Міжнародний жіночий день.

Жінка - мати, охоронниця сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Ми схиляємось перед вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям, яких ви оточуєте любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні клопоти, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм турботу і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю.

Сьогодні виберете активну участь у всіх сферах життя,трудитесь на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині, вносячи свій неоціненний вклад у розвиток Козятинщини.

Цей святковий день лише один із багатьох, коли ми, чоловіки, маємо говорити вам «Дякую» за ваше розуміння і підтримку. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя, надійного чоловічого плеча, краси та чарівності. Нехай доля була прихильною до вас, щоб міцним були ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання. Великого жіночого щастя вам, добра і любові.

 

З повагою, голова районної ради                            Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація