Вітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим

У ці святкові дні ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Історії держави, Козятинщини, кожного з нас.

Рік, що минає залишив по собі помітну віху в часописі нашого краю, в біографії кожного жителя району. Він подарував нам чимало добрих хвилин, пов’язаних з новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А ті труднощі, які нам довелося долати протягом року, довели, що спільна праця органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, базових господарств, підприємців та громад району  здатна вирішити будь-які проблеми. 

 Проводжаючи минулий рік, хочу подякувати вам, дорогі земляки, за працьовитість і оптимізм, за розуміння та підтримку, за все, що ми зуміли зробити разом.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції,  розуму та нашої щоденної кропіткої праці.

Бажаю вам відзначити Різдвяно-новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та радістю. Хай гарний святковий настрій збережеться у ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров'ям, щастям, взаєморозумінням  і благополуччям. Щиро зичу, щоб у році прийдешньому здійснилось найзаповітніше –  повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут та злагода.

Подаруйте своїм близьким найдорожче та найцінніше – любов, турботу та увагу. Нехай сяйво Різдвяної зірки принесе вашим родинам Господнє благословення, а спілкування з рідними та друзями подарує багато приємних миттєвостей. Хай у ваших оселях назавжди запанують достаток, взаємна повага та затишок!

Нехай завжди безхмарною буде ваша життєва дорога, прихильною доля, твердою надія й незламною воля на добрі справи.

 

Щасливого Нового року й веселих Різдвяних свят!

 

З найкращими побажаннями,

голова районної ради                                                    Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація