Вітання з Днем пам’яті та примиринення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани війни, герої фронту і тилу! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примиринення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

У ці дні ми вшановуємо мужність і хоробрість доблесних воїнів, котрі пройшли пекло війни і принесли найдорожче – Перемогу!

Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

Сьогодні ми дякуємо ветеранам-визволителям за невмирущий подвиг, трудівникам тилу за наполегливу і самовіддану працю, дітям війни, які пройшли через нелегкий час відбудови. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

У ці світлі травневі дні згадаймо та вшануймо усіх, хто наближав День Перемоги, хто мужньо боровся на фронтах, самовіддано працював на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.

Від усього серця бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, активного довголіття і добробуту, бадьорості духу. Нехай у ваших родинах панує злагода та благополуччя, а оселі повняться достатком!

Зі святом Перемоги!

 

 

З повагою, голова районної ради                                                               Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація