Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, батьки!

                             Щиро вітаю вас із чудовим святом – Днем знань!


Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм.
Перше вересня – це свято всенародне. Свято вчителів і вихователів, свято батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи.
Усім, хто розпочинає новий навчальний рік, бажаємо успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочемо привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.
Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління та справжніх патріотів України. Адже любов до Батьківщини починається зі шкільного порогу, з пізнання рідного краю, свого коріння, з мудрого слова вчителя.
Нехай новий навчальний рік відкриває нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Зичу всім миру та злагоди, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків. 
Зі святом, дорогі друзі! Щасти вам!

 

 

З повагою, голова районної ради                                  Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація