Шановні земляки!

Події двох майданів в Україні об’єднали весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці.

Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, захисткордонів від зовнішньої агресії продовжується. У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.

У цей день низько вклонімось героям Небесної сотні та всім полеглим героям, які загинули на Сході України. Завдяки їм ми не втратили свою державність та щодня маємо можливість ставати кращими.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь. Нехай буде мирним небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої Батьківщини.

Слава Україні!

 

 

З повагою, голова районної ради                 Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація