З Днем Конституції України!

Шановні жителі Козятинщини!

28 червня 1996 року тому відбулася дійсно значима і вагома історична подія, яка гідно підбила підсумок розвитку українського народу у ХХ ст. – був прийнятий Основний Закон України.

Головний Закон країни заклав основи побудови в Україні правової держави, додав імпульсу розвитку демократії та утвердженню загальнолюдських цінностей у нашій незалежній державі. Конституція повинна стояти на варті громадського миру та згоди в суспільстві і бути спрямованою на створення сильної соціальної держави, що забезпечує кожному громадянинові України гідне життя і свободу.

Доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права на самовизначення. Громадяни нашої  держави рішуче стали на захист свого життя й свого майбутнього та  перетворили на реальність слова Конституції, згідно з якими забезпечення  суверенітету і територіальної цілісності України є справою всього Українського народу.

Вітаючи  вас з державним святом, зичу всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я процвітання нашого краю та всієї України. 

Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш район, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо всіх територіальних громад.

 

З повагою, голова районної ради                                                                Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація