З Днем Матері та Міжнародним днем сім’ї!

Дорогі матусі, берегині родини! Шановні жителі Козятинщини!

Від щирого серця вітаю вас із Днем матері та Міжнародним днем сім’ї – святами, що народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу, хто дбає про духовний і національний розвиток української родини.

Символічно, що ці обидві дати об’єднані єдиним контекстом і пошаною до Матері, яка своїм крилом турботи огортає родину, дім та Україну.

Мама – найдорожче слово у світі. Де б ми не були, що б не робили, Вона завжди освітлює наш шлях ніжним серцем, сповненим любові. Материнські уроки назавжди залишаються головними дороговказами на нашому життєвому шляху. Саме образ Матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини є найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

Дорогі наші матері! Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай приносять вони вам лише радість, хай Господь береже ваші родини і панує у них мир та затишок!

 

 

З найкращими побажаннями,

голова районної ради                                                                  Віктор СЛОБОДЯНЮК

            

                                                            

                                                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація