З Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, 

депутати всіх рівнів,голови територіальних громад!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
       День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів  і всіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання.

Висловлюю  вдячність працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєтеправо кожного бути почутим.

Я бажаю усім, хто докладає зусиль для розвитку територіальної громади, оптимізму, енергії й наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, втілення найкращих планів і задумів в ім’я становлення справжнього народовладдя.

Зичу вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного тепла і затишку, успіхів в щоденній праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам територіальних громад для гармонійного та всебічного розвитку рідного краю.     

Зі святом вас, шановні колеги!    

 

 

З повагою,

голова районної ради                                       Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація