Зі святом «Останнього дзвоника»!

Шановні школярі, вчителі, батьки!

Щороку наприкінці травня всі школи країни відзначають свято «Останнього дзвоника», одне з найочікуваніших для кожного учня.

Цього року вся шкільна родина України зустрілась з новим форматом навчання, зуміла акумулювати власні сили та батьківську підтримку, заохотити старших школярів до самоосвіти.

Легкий чи складний, цікавий чи незвичний навчальний рік 2019-2020 років завершується. Для багатьох учнів – це подолання нового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників цей день особливо хвилюючий та пам’ятний.

Через загальнодержавні обмеження традиційних лінійок у школах Козятинщини не заплановано, «Останні дзвоники» також вийшли на новий рівень та урочисто пролунають для школярів з екранів електронних пристроїв. Попри це, остання в цьому році шкільна лінійка залишається так само хвилюючою та бажаною.

Шановні вчителі, батьки, учні, випускники!
Від щирого серця вітаю вас зі святом «Останнього дзвоника», який розпочинає веселу пору літніх канікул та відкриває дорогу в новий, незвіданий світ!

Шкільне життя – один з найважливіших етапів у житті кожної людини. Воно вчить нас пізнавати світ, працювати в колективі, жити в суспільстві, бути індивідуальністю.

Випускників віднині чекає новий шлях до самостійного та дорослого життя. Попереду – зовнішнє незалежне оцінювання, вступні іспити й одне з найважливіших завдань – вибір подальшого життєвого маршруту.
Тож, нехай ваш шлях буде цікавим, насиченим та щасливим! Хай добро та успіх супроводжують усі ваші починання! Наполегливості, натхнення та щедрої долі!

Молодшим школярам цього дня бажаю оптимізму, сонячних канікул та гарного відпочинку! Вчителям та батькам зичу мудрості й терпіння! Нехай ваші старання проростають багатим врожаєм на щедрій українській землі!

 

З повагою,

голова районної ради                                                                            Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація