Члени президії розглянули і сформували порядок денний сесії

   10 грудня 2015 голова районної ради Віктор Слободянюк провів засідання президії районної ради, на якому розглядався порядок денний 2 сесії та проекти рішень.

   З порядку денного було вилучено питання «Про внесення змін до Статуту та штатного розпису Комунальної установи «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги «Козятинської районної ради» за результатами наради проведеної 8 грудня 2015р. за участю гол. лікарів медустанов та працівників департаменту охорони здоров’я обласної адміністрації. 

                                 

   Були включені питання про внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Козятинського  району» - за поданням  в.о. начальника Козятинського відділення поліції у зв’язку з ліквідацією міліції та створенням поліції та  питання внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 6 скликання від  «Про вступ до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування» - за поданням Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування –  доповнюємо, те що голова ради представляє раду в асоціації на період дії  представницького мандату районної ради. Також було додано декілька земельних питань.

                               

   Щодо проектів рішень президією було погоджено проект змін до рішення 24 сесії 6 скликання районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік», а також  виділення за рахунок невикористаних коштів з програм розвитку місцевого самоврядування на реалізацію програм, які потребують фінансування.
Також було розглянуто звернення учасників АТО та членів їх родин щодо надання матеріальної допомоги та виділено відповідні кошти.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація