Голова районної ради взяв участь в засіданні сесії обласної Ради

30 березня голова Козятинської районної ради Віктор Слбодянюк взявучасть у пленарному засіданні 6 чергової сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання, на якому депутати розглянули та ухвалили 26 питань порядку денного.

Було обрано представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

 У ході пленарного засідання було створено два міжфракційних об’єднання - «За майбутнє Вінниччини»  та «Об’єднання підприємців та промисловців Вінниччини». 

Окрім того, депутати прийняли рішення щодо розірвання угод про співробітництво Вінницької області з регіонами Російської Федерації.

Тричі депутати голосували за прийнятя «Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад  Вінницької області». Прийняття питання було  схвалено більшістю, адже Вінницька область залишилась єдиною в Україні, яка досі діяла без такого порядку.

Питання про зміну до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату голова Анатолій Олійник зняв з голосування, пояснивши, що штат збільшений не буде.

Також депутати проголосували за перейменування 5-ти населенних пунктів Вінниччини.

Детальніше з рішеннями та результатами голосування можна ознайомитись на офіційному сайті Вінницької обласної Ради www.vinrada.gov.ua

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація