Голова районної ради взяв участь в засіданні сесії обласної ради

   16 грудня голова Козятинської районної ради Віктор Слбодянюк разом із депутатами обласної ради Сергієм Лановиком та Миколою Рибаком взяли  участь у пленарному засіданні позачергової 3 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання, на якому депутати розглянули та ухвалили 12 питань порядку денного (із них - 4 проекти рішень були внесені безпосередньо на пленарному засіданні 3 позачергової сесії).

   Серед головних питань, які  підтримали депутати: «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання  від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік (зі змінами)»; «Про  Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік»; «Про   обласний бюджет на 2016 рік».

   Депутати  підтримали проект рішення  «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 «Про обласний бюджет на 2015 рік» (зі змінами).

   Депутати також затвердили Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік. Ця  Програма забезпечує спільні дії місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для втілення єдиної державної політики розвитку області. Програма узгоджена з державною стратегією регіонального розвитку до 2020 року. 

   Насамкінець депутатами були ухвалені 4 проекти рішень, які  внесені при затверджені  порядку денного 3 позачергової сесії. Були затверджені рішення «Про надання згоди на відступлення права вимоги» та три Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання  до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України А. Яценюка та Голови Верховної Ради України В. Гройсмана”, які стосуються перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, відміни пільг для сільськогосподарських виробників, порушення виборчого права при виборах Криворізького міського  голови.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація