Нарада з питань співпраці закладів культури міста та району

   16 грудня в районній ради відбулась нарада з питань співпраці закладів культури міста та району, участь в якій взяли голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник Анатолій Задорожнюк, міський голова Олександр Пузир, а також представники відділів культури та фінуправлінь міста і району, директор районного будинку культури Т. Мар’янчик, директор районної бібліотеки Т. Дячук.

 

 

 

 

                                       

   Основним питанням, яке обговорювалось на нараді, була можливість спільного використання міського будинку культури для проведення в ньому районних культурних заходів у зв’язку з аварійним станом приміщення районного будинку культури. Дана проблема вже довгий час потребує вирішення.Труднощі полягають у тому, що будівля міського будинку культури – це колишній кінотеатр, який призначався лише для демонстрації фільмів. Тому там відсутні допоміжні приміщення, які в даному випадку є необхідними для повноцінної діяльності відділу культури. Разом з тим будівля потребує внутрішнього капітального ремонту та сучасного технічного оснащення, що вимагає відповідного фінансування.

                                     

 

   В результаті обговорення остаточного рішення не було прийнято. Учасники наради вирішили детально вивчити дане питання та розглянути всі можливі варіанти для прийняття узгодженого рішення.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація