Постійні комісії районної ради розглянули і рекомендували на розгляд сесії питання порядку денного

   2 грудня відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, з питань АПК та земельних відносин.
   На бюджетній комісії депутати попередньо розглянули порядок денний 2 сесії районної ради 7 скликання та схвалили проекти рішень. Було вирішено включити в порядок денний питання про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання “Про районний бюджет” та питання про виконання районної програми розвитку культури та духовного відродження на 2011-2015 роки та програму розвитку культури та духовного відродження Козятинського району на 2016-2020 роки.
   На засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування виникли заперечення стосовно питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення державної власності, що надаються для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон із земель запасу на території Миколаївської сільської ради, оскільки громада виступила проти.
   3 грудня  на спільному засіданні комісій з питань освіти та культури, охорони здоров’я, депутатської етики, законності та правопорядку також узгоджувався порядок денний сесії. Були присутні розпорядники коштів, які доповідали та інформували стосовно програм та внесення змін до них.
    7 грудня продовжила своє засідання бюджетна комісія. Детально розглядалося питання про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання “Про районний бюджет”, по якому інформувала  начальник фінансового управління Вельгус С. Ц.
   Всі проекти рішень розміщені на сайті у розділі «Проекти рішень сесій 7 скликання».

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація