Відбулось засідання 2 сесії районної ради 7 скликання

    У п’ятницю, 11 грудня, відбулася 2 сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Слободянюк. В роботі пленарного засідання взяли участь народний депутат України Петро Юрчишин, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова районної державної адміністрації Олег Оркуша, міський голова Олександр Пузир, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

   На сесії голова районної ради, голова райдержадміністрації та міський голова засвідчили перед присутніми намір про спільні дії та узгоджену роботу по важливих питаннях життєдіяльності міста та району.

   Голова районної ради Віктор Слободянюк звернувся до народного депутата Петра Юрчишина з питань реорганізації державних установ, яка відбувається не на користь району та міста, оскільки обмежуються права громадян у отриманні якісних адміністративних послуг.  На що Петро Васильович  запевнив у своєму сприянні у зверненні до голови ДФС України Насірова Р. М. з приводу реорганізації податкової інспекції та міністра внутрішніх справ Авакова А. Б. з приводу реорганізації міліції та відновлення діяльності МРЕВ у м. Козятині. Також народний депутат Петро Юрчишин поінформував присутніх про свою діяльність в Раді та округах.

   Враховуючи стан доріг у Козятинському районі голова районної ради звернувся до сільських та селищних голів щодо комісійного обстеження доріг у населених пунктах та під’їзних доріг для врахування видатків у бюджетах сільських і селищних рад на 2016 рік.

   У ході пленарного засідання було розглянуто 25 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради. З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення, за винятком питання затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що надаються для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон із земель запасу на території Миколаївської сільської ради, оскільки громада не надала своєї згоди.

                                   

                                   

                                                    

                               

                               

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація