1 жовтня відзначила 80-річний ювілей жителька с.Кашперівка Гуменюк Лідія Іванівна

З цієї нагоди 1 жовтня до оселі Лідії Іванівни, щоб поздоровити ювілярку, завітали заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, керуючий справами  районної ради  Анатолій Колісний та Кашперівський сільський голова  Євген Літвінчук.  Керівники поспілкувалися з жінкою, вручили їй подарунок і квіти, побажали міцного здоров’я, щастя, добра, подякували за сумлінну працю  та  нагородили ювілярку  грамотою районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток  Кашперівської територіальної громади.

Лідія Іванівна з великим хвилюванням і радістю приймала вітання і охоче розповіла про свій життєвий шлях адже її дитинство та юність припало на воєнні і повоєнні роки. Змолоду вона  тяжко працювала, відбудовуючи народне господарство. Завжди відповідально ставилася до будь-якої ділянки роботи.

Працювала у буряковій ланці, бухгалтером, головним економістом  спочатку у місцевому господарстві  села Пузирки (1970-1975)  а потім в селі Флоріанівка (1975), очолювала  місцеве  господарство села Збараж (1985).  Неодноразово обиралася  депутатом  Пузирківської сільської ради,   з 1980 по 1985 рік  була обрана   Кашперівським сільським головою, а з 1987 року до виходу на пенсію - 1996 рік  працювала секретарем  Кашперівської сільської ради.

Відрадою і підтримкою  Лідії Іванівни завжди була і є її родина – сини, онуки, правнуки. А ще ювілярку знають і поважають її односельці за працелюбну і веселу вдачу, добре і щире серце, життєву мудрість.

Керівники району побажали іменинниці усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї, а також мирного неба над Батьківщиною.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація